Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Jak nazywa się ta siatka?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Jak nazywa się ta siatka?

    u mnie też kawa na pokładzie, z pracą podobnie

  • #2
    [O2FL] Jak nazywa się ta siatka?

    Cześć,
    ostatnio doszedłem do wniosku że w bagażniku mojej Octavii (wersja hatchback) najpraktyczniejsza oprócz składanych haczyków na zakupy, jest ta siateczka w bocznej przegródce (żółta strzałka). Niestety jest tylko po jednej stronie. Chciałbym zamontować sobie coś takiego w drugiej wnęce. Nie mogę jednak znaleźć na allegro bo nie wiem jak to się nazywa. Można to gdzieś kupić? Ewentualni za ile i czy da się zamontować bo żadnych otworków w tapicerce bagażnika nie znalazłem.
    Będę wdzięczny za pomoc.
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      lesstar, z tego co wiem to tej siatki oryginalnej nie da się kupić.
      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
      ​​​
      Grzegorz

      Moja Ambitna Czarnula

      Komentarz


      • #4
        Pytałem kiedyś o to w ASO Skoda i usłyszałem że kratka niedostępna...
        Może w ASO VW trzeba by podpytać ?
        Także byłbym zainteresowany
        ______
        xxx

        Komentarz


        • #5
          wydaje mi się że to będzie coś takiego
          Link
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
          przedstawiam smerfetke

          Komentarz


          • #6
            2.0-16v Michał, ale ta jest na rzepy a oryginał jest na metalowych zaczepach (czy jak to tam nazwać).

            Można też dokupić co takiego Kieszeń tylko nie wiem czy pasuje do wersji liftback?
            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
            ​​​
            Grzegorz

            Moja Ambitna Czarnula

            Komentarz


            • #7
              Racja. Ale jakaś alternatywa te rzepy
              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
              przedstawiam smerfetke

              Komentarz


              • #8
                ty masz kolego chociaz oryginalnie jedna siatke

                ja nie mam ani po jednej ani po drugiej stronie i to jest minus ;/

                mam haczyki pewnie to tego zeby ja zamontowac ale jak mowicie ze ori sie takiej nie kupi to nie fajnie ;/ :P

                Komentarz


                • #9
                  To się zmartwień że nie ma tego w sprzedaży. Ta kieszeń od Plichty to chyba nie będzie tak pasować jak na tym zdjęciu, to chyba do combi jest.
                  A haczyki są raczej do montażu siateczek, tych na podłodze bagażnika i wzdłuż progu. Ta o którą ja pytam wmontowana jest na jakimś metalowym pręcie odpowiednio powyginanym pod tapicerką i wprowadzonym do komory bagażnika tak aby siateczka była mocno napięta.
                  Ogólnie fajna rzecz, może z jakiegoś rozbita by to wymontować? Nie jestem tylko pewien czy z lewej strony będzie pasować na prawej i odwrotnie.

                  Komentarz


                  • #10
                    lesstar, prześlij na pw numer VIN

                    sprawdzę jak to się nazywa i poszukam na prawą stronę
                    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                    Komentarz


                    • #11
                      Masz możliwość sprzedaży tego?, też bym był zainteresowany. Podobno tylko w całości z boczkiem w sprzedaży w aso.
                      Èeský vùz http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=82621

                      Komentarz


                      • #12
                        Tej siatki nie uda się wymontować bez jej uszkodzenia, gdyż z drugiej strony (od wewnątrz) ma zgrzewy i jest przymocowana do tapicerki na amen. Ja wymieniałem cały boczek - roboty na 2 minuty. Na allegro znajdziesz oferty, taki boczek około 50PLN, zwróć uwagę, czy ma lampkę lub jedynie dziurę i jej brak oraz czy sama siatka/płotek nie jest połamana lub rozciągnięta, co niestety często się zdarza. Powodzenia!
                        Skoda Octavia FL 1.6 HB '09
                        Skoda Octavia Tour 1.6 HB '12 + LPG BRC

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X